Piesakies 30 minūšu izmēģinājuma telefonsarunai par brīvu!

Sevis iepazīšanas ceļš var būt tik dažāds. Izvēlies sev tīkamāko, un mēs dosimies kopā ar Tevi!


Dažas no tēmām, kuras palīdzam risināt:
- Neskaidrība, apjukums par tālākā ceļa izvēli.
- Emocionālu pārdzīvojumu sekas, kas neļauj pilnvērtīgi dzīvot.
- Sāpīgs tuva cilvēka vai mīļdzīvnieka zaudējums.
- Neapmierinātība ar dzīvi.
- Stress darbā vai mājās.
- Vilcināšanās uzsākt/turpināt/pabeigt kādu svarīgu projektu.
- Bailes no publiskas uzstāšanās.

Individuāla sesija

Aptuveni pusotra – divas stundas, kuras laikā zirgs un speciālists sniegs atbalstu Tev kāda sasāpējuša jautājuma atrisināšanai un patīkamākas dzīves pieredzes veidošanai. Atkarībā no sāpes dziļuma un plašuma var būt nepieciešamas vairākas sesijas, lai izdotos uzsākt dzīvi jaunā kvalitātē, bez traucējošās pagātnes nastas. 

Telefonsarunu abonements 

Vēlies virzīt uz priekšu kādu savu projektu, taču grūti rast motivāciju, atlicināt laiku un saņemt spēkus, lai paveiktu kaut ko sev patiešām svarīgu? 30 vai 45 minūšu telefonsaruna divas vai trīs reizes mēnesī un aktivitātes, ko paveikt starp sarunām, palīdzēs saņemties un dos papildus enerģiju, jo savā ceļā vairs nebūsi viens. Tiešu saskarsmi ar zirgu gan negūsi, toties varēsi izbaudīt šo laiku sev ērtā vietā, bez papildus nepieciešamības kaut kur speciāli doties. Minimālais abonementa ilgums – 3 mēneši. 

Individuālu sesiju un telefonsarunu abonements 

Šis variants ir vispiemērotākais, ja vēlies apvienot priekšrocības, ko sniedz padziļināts darbs ar sevi klātienē un ērti pieejams atbalsta plecs telefonsarunu laikā. Reizi mēnesī tiekamies pie zirgiem, divas reizes sazvanāmies. Minimālais abonementa ilgums – 3 mēneši. 

Nodarbības grupā

Lielisks veids, kā uzsākt pārmaiņas dzīvē un sastapties ar līdzīgi domājošiem. Katrs grupas dalībnieks nāk ar savu stāstu, savām atziņām, kas rosina arī pārējiem aizdomāties par lietām, kas citkārt varētu palikt neskartas. Neviena sastapšanās jau nenotiek tāpat vien! Tiekamies reizi nedēļā 2 līdz 3 stundas, pusotru līdz trīs mēnešu garumā, vai ilgumā pēc savas izvēles, grupā līdz sešiem dalībniekiem. 

Vīzijas darbnīca

Bieži izskan aicinājums veltīt laiku sev. Vai laiks, ko velti sev, ved Tevi uz nākotni, ko vēlies piedzīvot? Veltīsim divas dienas, lai gūtu skaidrību par savām vēlmēm, veidotu savu nākotnes redzējumu taustāmā formā (vision board) un atbrīvotos no iekšējiem šķēršļiem, kas kavē virzīties noskatītajā virzienā. Darbs noris mazās grupās, līdz sešiem dalībniekiem.

Uzņēmumiem

Par sevi pārliecināts darbinieks, kurš spēj ieklausīties citos un rast harmonisku risinājumu situācijās, kad komunikācija nenoris tik gludi kā varētu vēlēties, ir viens no svarīgākajiem veiksmīgas uzņēmējdarbības stūrakmeņiem. Piedāvājam 3-4 stundu ilgas nodarbības grupā, kuru laikā iepazīstināsim ar komunikāciju stila atšķirībām dažādu temperamenta tipu pārstāvjiem un metodēm, kā mobilizēt savus iekšējos resursus produktīvai komunikācijai. (Nodarbība ar zirgu līdzdalību – līdz 6 dalībniekiem grupā, nodarbība bez zirgu līdzdalības – līdz 12 dalībniekiem grupā).

Gatavojoties vizītei 

Arī tad, ja pieteiksies risināt kādu konkrētu jautājumu, procesa virziens var būt pārsteidzoši negaidīts! Vislielāko efektu gūsi, ja nāksi ar gatavību atvērties un sekot zirgu dotajam padomam, kā arī aktīvi iesaistīsies savas dzīves pārveidošanā. 

! Nepieciešams ierasties apavos ar slēgtiem purngaliem un ērtā, laika apstākļiem piemērotā apģērbā.

*Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze ar zirgiem. Procesa laikā jāšana ar zirgu nav paredzēta.

*Pakalpojumi pieejami pusaudžiem un pieaugušajiem.


Izskatīsim arī Tavu vēlmi pēc individualizēta piedāvājuma – sazinies ar mums!