Māra jau kopš bērnības ir dabas draugs un kopš pirmās iepazīšanās reizes ar zirgiem ir meklējusi iespēju pavadīt laiku kopā ar šiem jutīgajiem dzīvniekiem. Skolas un studiju laikā brīvdienas tika pavadītas, palīdzot staļļu zirgkopējiem apmaiņā pret jāšanas nodarbībām, un vēlāk šīs iemaņas tika pilnveidotas, sadarbojoties ar nomas zirgiem. Taču, kļūstot par aizbildni pati savam zirgam, Māra nonāca pie atklāsmes, ka saskarsmē ar šiem dzīvniekiem vēlas ko vairāk. 

Pēc studijām Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātē un neatlaidīgiem dzīves ceļa meklējumiem tika uzieta izaugsmes treneru apmācības programma, kas balstīta uz geštaltterpiju, un kur galvenā izaugsmes trenera loma tiek piešķirta zirgam (The Equine Gestalt Coaching Method®, ASV). Lai arī izaicinājums pabeigt šo divu gadu mācību  programmu bija liels, rezultāts šķita tā vērts – Māru vienmēr ir interesējis, kā uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti. 

Šobrīd Māra ir pateicīga Pasaulei, ka tā ir atbalstījusi viņas centienus nonākt tur, kur vairākas aizraušanās saplūst vienotā dzīves ceļā. Daba, zirgi, dziļas sarunas un tie brīži, kad klients nonāk pie atklāsmes un atgūst ticību savam spēkam, dod gandarījumu un raisa sajūsmu par to brīnumu, ko ikviena dzīva radība nes sevī. 

Mētra ir zinātkāra zirgu meitene, kas labprāt dodas pastaigās, lai iepazītu jaunas meža takas un izgaršotu pa ceļam sastaptos zaļumus. Viņa novērtē neuzbāzīgu kompāniju, ar saviem zirgu draugiem kopā pavadīto laiku un labprāt Mārai atgādina, kā paust savas vēlmes un uzlabot esošo situāciju, ja tajā kas neapmierina. Nāciet ciemos, pārējo viņa pati pastāstīs par sevi!